Els següents partits

Veure próxims

Partits pels pròxims 365 dies

Dijous, 20 de Febrer de 2020

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 18:00 h.

Juncaria C.E. - Navata C.F.

Infantil B G.12 a les 19:00 h.

Navata C.F. - Roses A.E.

Dissabte, 22 de Febrer de 2020

Benjamí Vermell a les 10:00 h.

[* Torneig *] - Llagostera

Dissabte, 29 de Febrer de 2020

PreBenjamí A a les 00:00 h.

Navata C.F. - ---Descansa---

PreBenjamí 'B' a les 00:00 h.

Navata C.F. - ---Descansa---

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 09:30 h.

Peralada F.C. - Navata C.F.

Infantil B G.12 a les 09:30 h.

Vila-sacra U.E.... - Navata C.F.

Benjamí FCF G.24 a les 09:30 h.

Banyoles C.D. - Navata C.F.

Aleví 'A' 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - Palamós C.F.

Alevi C 2ª Div. G.37 a les 10:30 h.

Navata C.F. - ---Descansa---

Benjamí Vermell a les 11:30 h.

La Jonquera U.E... - Navata C.F.

Infantil A G.11 a les 11:45 h.

Base Roses C.F.... - Navata C.F.

Diumenge, 01 de Març de 2020

Cadet 2ª Div. G.7 a les 11:45 h.

Navata C.F. - Palau Saverdera...

3ª Catalana G.15 a les 17:30 h.

Navata C.F. - Borrassà F.C...

Dissabte, 07 de Març de 2020

Aleví 'A' 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Cristinenc - Navata C.F.

PreBenjamí 'B' a les 10:00 h.

L´Escala F.C. - Navata C.F.

Infantil A G.11 a les 11:00 h.

Navata C.F. - Monells A.E.

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Llers C.F.

Cadet 2ª Div. G.7 a les 16:00 h.

L´Escala F.C. - Navata C.F.

Benjamí Vermell a les 16:15 h.

Vilamalla F.C. - Navata C.F.

Diumenge, 08 de Març de 2020

Alevi C 2ª Div. G.37 a les 09:30 h.

Palafrugell C.F... - Navata C.F.

PreBenjamí A a les 10:00 h.

La Jonquera U.E... - Navata C.F.

Infantil B G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - Palau Saverdera...

Benjamí FCF G.24 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Roses A.E.

Dissabte, 14 de Març de 2020

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 10:00 h.

Palau Saverdera... - Navata C.F.

Aleví 'A' 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - Baix Ter E.F.

PreBenjamí A a les 11:00 h.

Figueres U.E. - Navata C.F.

Infantil A G.11 a les 12:00 h.

Bascara F.C. - Navata C.F.

Diumenge, 15 de Març de 2020

Benjamí Vermell a les 10:30 h.

Navata C.F. - Borrassà F.C...

PreBenjamí 'B' a les 10:30 h.

P.U.F. - Navata C.F.

Cadet 2ª Div. G.7 a les 11:45 h.

Navata C.F. - Llançà C.E.

Benjamí FCF G.24 a les 12:00 h.

Juncaria C.E. - Navata C.F.

Alevi C 2ª Div. G.37 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Vilamalla F.C.

Infantil B G.12 a les 13:00 h.

Esplais F.C. - Navata C.F.

3ª Catalana G.15 a les 16:30 h.

Navata C.F. - Beicare

Dissabte, 21 de Març de 2020

Infantil A G.11 a les 11:00 h.

Navata C.F. - Borrassà F.C...

Benjamí Vermell a les 11:00 h.

Peralada F.C. - Navata C.F.

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Cadaqués U.D.

PreBenjamí A a les 12:00 h.

Navata C.F. - Figueres U.E.

Cadet 2ª Div. G.7 a les 15:00 h.

P.U.F. - Navata C.F.

Diumenge, 22 de Març de 2020

Aleví 'A' 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Olot U.E. - Navata C.F.

Infantil B G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - Juncaria C.E.

Alevi C 2ª Div. G.37 a les 11:00 h.

Bascara F.C. - Navata C.F.

Benjamí FCF G.24 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Peralada F.C.

PreBenjamí 'B' a les 12:00 h.

Navata C.F. - Bascara F.C.

3ª Catalana G.15 a les 16:00 h.

Sant Pere Pesca... - Navata C.F.

Dissabte, 28 de Març de 2020

Aleví 'A' 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - Bisbalenc At.

Alevi C 2ª Div. G.37 a les 10:30 h.

P.U.F. - Navata C.F.

Infantil A G.11 a les 11:00 h.

Navata C.F. - Palamós C.F.

PreBenjamí 'B' a les 11:00 h.

Fortià C.E. - Navata C.F.

PreBenjamí A a les 11:30 h.

Roses A.E. - Navata C.F.

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Roses A.E.

Infantil B G.12 a les 15:00 h.

P.U.F. - Navata C.F.

Diumenge, 29 de Març de 2020

Benjamí FCF G.24 a les 09:30 h.

---Descansa--- - Navata C.F.

Benjamí Vermell a les 10:30 h.

Navata C.F. - Vilamalla F.C.

Cadet 2ª Div. G.7 a les 11:45 h.

Navata C.F. - Vilamalla F.C.

3ª Catalana G.15 a les 16:30 h.

Navata C.F. - Verges C.F.

Dissabte, 04 d´Abril de 2020

Aleví 'A' 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Figueres F.E. - Navata C.F.

Benjamí Vermell a les 10:30 h.

Navata C.F. - Esplais F.C.

PreBenjamí A a les 12:00 h.

Navata C.F. - Peralada F.C.

Cadet 2ª Div. G.7 a les 19:30 h.

Roses City - Navata C.F.

Diumenge, 05 d´Abril de 2020

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 10:00 h.

Esplais F.C. - Navata C.F.

Infantil B G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - Llançà C.E.

Benjamí FCF G.24 a les 12:00 h.

Navata C.F. - P.U.F.

PreBenjamí 'B' a les 12:00 h.

Navata C.F. - La Jonquera U.E...

Alevi C 2ª Div. G.37 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Base Roses C.F....

3ª Catalana G.15 a les 16:00 h.

Bascara F.C. - Navata C.F.

Infantil A G.11 a les 16:00 h.

Vila-sacra U.E.... - Navata C.F.

Dissabte, 11 d´Abril de 2020

Benjamí Vermell a les 10:00 h.

Peralada F.C. - Navata C.F.

PreBenjamí A a les 12:00 h.

Navata C.F. - L´Escala F.C.

Diumenge, 12 d´Abril de 2020

PreBenjamí 'B' a les 12:00 h.

Navata C.F. - Peralada F.C.

Dissabte, 18 d´Abril de 2020

Aleví 'A' 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - Banyoles C.D.

Infantil A G.11 a les 11:00 h.

Navata C.F. - L´Escala F.C.

Infantil B G.12 a les 12:00 h.

Cadaqués U.D. - Navata C.F.

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Vila-sacra U.E....

Diumenge, 19 d´Abril de 2020

PreBenjamí 'B' a les 00:00 h.

---Descansa--- - Navata C.F.

PreBenjamí A a les 00:00 h.

---Descansa--- - Navata C.F.

Alevi C 2ª Div. G.37 a les 09:30 h.

---Descansa--- - Navata C.F.

Benjamí FCF G.24 a les 10:00 h.

Figueres U.E. - Navata C.F.

Benjamí Vermell a les 10:30 h.

Navata C.F. - Base Empordanet...

Cadet 2ª Div. G.7 a les 11:45 h.

Navata C.F. - La Jonquera U.E...

3ª Catalana G.15 a les 16:30 h.

Navata C.F. - Cadaqués U.D.

Dissabte, 25 d´Abril de 2020

Aleví 'A' 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Esplais F.C. - Navata C.F.

Benjamí Vermell a les 10:00 h.

Peralada F.C. - Navata C.F.

3ª Catalana G.15 a les 17:30 h.

Base Roses C.F.... - Navata C.F.

Diumenge, 26 d´Abril de 2020

Infantil B G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - La Jonquera U.E...

Infantil A G.11 a les 11:30 h.

Base Empordanet... - Navata C.F.

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 11:45 h.

P.U.F. - Navata C.F.

Cadet 2ª Div. G.7 a les 12:00 h.

Esplais F.C. - Navata C.F.

Benjamí FCF G.24 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Vila-sacra U.E....

Alevi C 2ª Div. G.37 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Roses A.E.

Dissabte, 02 de Maig de 2020

Infantil A G.11 a les 11:00 h.

Navata C.F. - Juncaria C.E.

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Vilajuiga F.E.

Cadet 2ª Div. G.7 a les 16:00 h.

Juncaria C.E. - Navata C.F.

Diumenge, 03 de Maig de 2020

Aleví 'A' 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - Pals Atlètic

Infantil B G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - Base Roses C.F....

Benjamí Vermell a les 10:30 h.

Navata C.F. - La Jonquera U.E...

Benjamí FCF G.24 a les 11:15 h.

Base Roses C.F.... - Navata C.F.

Alevi C 2ª Div. G.37 a les 12:00 h.

Borrassà F.C... - Navata C.F.

3ª Catalana G.15 a les 16:30 h.

Navata C.F. - Bisbalenc At.

Dissabte, 09 de Maig de 2020

Infantil A G.11 a les 10:00 h.

La Salle Figuer... - Navata C.F.

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 10:00 h.

L´Escala F.C. - Navata C.F.

Infantil B G.12 a les 11:00 h.

Vilamalla F.C. - Navata C.F.

Aleví 'A' 1ª Div. G.12 a les 15:30 h.

Roses A.E. - Navata C.F.

Diumenge, 10 de Maig de 2020

Benjamí Vermell a les 10:30 h.

Navata C.F. - Vilamalla F.C.

Cadet 2ª Div. G.7 a les 11:45 h.

Navata C.F. - Roses A.E.

Benjamí FCF G.24 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Santa Eugènia ...

Alevi C 2ª Div. G.37 a les 12:00 h.

Navata C.F. - L´Escala F.C.

3ª Catalana G.15 a les 16:00 h.

Vilamalla F.C. - Navata C.F.

Dissabte, 16 de Maig de 2020

Alevi C 2ª Div. G.37 a les 09:30 h.

Escola Calonge ... - Navata C.F.

Infantil A G.11 a les 11:00 h.

Navata C.F. - Llançà C.E.

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 12:00 h.

Navata C.F. - La Jonquera U.E...

Cadet 2ª Div. G.7 a les 15:00 h.

Figueres U.E. - Navata C.F.

Aleví 'A' 1ª Div. G.12 a les 16:00 h.

Sant Pere Pesca... - Navata C.F.

Diumenge, 17 de Maig de 2020

Benjamí FCF G.24 a les 00:00 h.

Navata C.F. - ---Descansa---

Infantil B G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - La Salle Figuer...

Benjamí Vermell a les 12:00 h.

Borrassà F.C... - Navata C.F.

3ª Catalana G.15 a les 16:30 h.

Navata C.F. - PortBou C.E.

Dissabte, 23 de Maig de 2020

Aleví 'A' 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

Navata C.F. - Llançà C.E.

Benjamí FCF G.24 a les 11:00 h.

Llançà C.E. - Navata C.F.

Infantil A G.11 a les 11:00 h.

Baix Ter E.F. - Navata C.F.

Infantil B G.12 a les 12:30 h.

Roses A.E. - Navata C.F.

Diumenge, 24 de Maig de 2020

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 11:30 h.

Vilamalla F.C. - Navata C.F.

Cadet 2ª Div. G.7 a les 11:45 h.

Navata C.F. - Cadaqués U.D.

Alevi C 2ª Div. G.37 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Vila-sacra U.E....

3ª Catalana G.15 a les 16:30 h.

Navata C.F. - Pals Atlètic

Dissabte, 30 de Maig de 2020

Alevi C 2ª Div. G.37 a les 09:30 h.

ESCOLA F. SANT ... - Navata C.F.

Infantil A G.11 a les 11:00 h.

Navata C.F. - Sant Pere Pesca...

Aleví 'B' 2ª Div. G 39 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Base Roses C.F....

Diumenge, 31 de Maig de 2020

Aleví 'A' 1ª Div. G.12 a les 10:00 h.

L´Escala F.C. - Navata C.F.

Infantil B G.12 a les 10:30 h.

Navata C.F. - Fortià C.E.

Benjamí FCF G.24 a les 12:00 h.

Navata C.F. - Bascara F.C.

Cadet 2ª Div. G.7 a les 12:00 h.

Fortià C.E. - Navata C.F.

3ª Catalana G.15 a les 16:30 h.

Navata C.F. - Torroella U.E.

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies